همه گروه ها علم و دانش طبیعت وحیات مهندسی ومعماری تاریخی و نظامی مشاهیر و هنری نجوم و کیهان زیست و پزشکی
همه گروه ها

مستند مریخ
مشخصات فیلم

ژانر: نجوم

زبان: دوبله فارسی

زیرنویس: ندارد

مستند مریخ داستان پرهیجان سفر انسان به سیاره‌ی سرخ؛ سفری حماسی با چشم اندازی واقعی که باعث خواهد شد بار دیگر جرقه‌ی این پرسش در ذهن‌های مردم سراسر جهان، زده شود: آیا زندگی انسان بر روی مریخ امکان پذیر است؟ مستند مریخ فیلمی جدید و بی‌نظیر از «برایان گریزر» و شرکت «Imagine Entertainment» «ران هاوارد» و «RadicalMedia»… این مجموعه تلویزیونی (درام) بلند منحصر‌به‌فرد، ترکیبی است از به کارگیری پیشرفته‌ترین جلوه‌های ویژه همراه با بخش‌های مستند و مصاحبه با دانشمندان و محققان نوآور و پیشرو در زمینه‌ی توسعه‌ی تکنولوژی فضایی. این مجموعه ما را به دنیای بزرگترین مغزهای اکتشافات فضایی و آنچه در زمان حاضر انجام می‌دهند، می‌برد تا با جهانی که در حال خلق آن هستند آشنا شویم: سفرهای بین سیاره‌ای و آغاز تسلط انسان بر فضا که شاید هم بتوان ان را عصر استعمار سیارات نام نهاد… مستند مریخ رخدادهای این برنامه دو بازه‌ی زمانی متفاوت را در برمی‌گیرد: زمان حال و آینده. زمان آینده‌ای که به صورت تخیلی داستان اولین سفر انسان به مریخ را در سال ۲۰۳۳ روایت می‌کند. کارگردان این فیلم بی‌نظیر «ادواردو گوت» است و در بخش‌های مستند مریخ خود شامل مصاحبه‌هایی است با کارشناسان در زمینه‌ی سفر به فضا: از نویسنده‌ی «مریخی»، «اندی ویر»، گرفته تا اختر فیزیکدان آمریکایی به نام «نیل دگراس تایسون»… این برنامه‌ی بی‌نظیر با همکاری گروه کارگردانی جهانی، بزرگترین دانشمندان جهان و گروه بی‌نظیری از تولیدکنندگان، برنامه‌سازان و نویسندگان مختلف ساخته شده؛ فیلمی بی‌نظیر و شگفت‌انگیز برای تمام علاقه‌مندان به سفرهای فضایی که بار دیگر این پرسش را به طور جدی برای همه‌ی ما مطرح خواهند کرد: آیا انسان می‌تواند در مریخ زندگی کند؟ خلاصه‌ی بخشی از داستان: سال ۲۰۳۷ است و فشارهای روانی زندگی بر روی مریخ کم کم نتایج خود را نشان می‌دهد. این در حالی است که افراد گروه داخل محل زندگی‌شان در مریخ محصور هستند. اما در زمان حال، دانشمندان درباره تاثیرات انزوای شدید انسان در ماموریت‌های مختلف طولانی مدت تحقیق می‌کنند… از طرف دیگر در سال ۲۰۳۳، خدمه «دئدالوس» در تلاش برای پیدا کردن پناهگاه دائمی‌شان هستند. یکی از افراد جدید چهار سال پس از فرود «دئدالوس» به مریخ، به آنجا می‌رسد. «دئدالوس» هم به مریخ رفته بود تا به برنامه‌های تحقیقی برای زندگی بهتر روی مریخ کمک کند. اما در ماموریت سفر به مریخ در سال ۲۰۳۷ فاجعه‌ای پیش خواهد آمد که باعث می‌شود انجام این ماموریت از طرف همه مورد تردید قرار بگیرد. در زمان حال هم ماموریت جدید دیگری در حال انجام است…

قسمت اول مستند مریخ :  اولین مأموریت انسان به مریخ وارد فضای خود با فرمانده شد که مجروح شده و کشتی را نجات داد. در حال حاضر SpaceX تلاش می کند اولین موشک های قابل استفاده مجدد جهان را به زمین بفروشد.

قسمت دوم مستند مریخ :خدمه Daeduls جنگ زمینی مریخ را برای رسیدن به اردوگاه پایه مبارزه می کند. فرماندهی تغییر با مرگ فرمانده اصلی. در واقع، فضانورد ناسا اسکات کلی، ماموریتی در ایستگاه فضایی بین المللی دارد که طولانی ترین روزهای مداوم انسان است که در فضا صرف شده است.

قسمت سوم مستند مریخ :خدمه Daedalus برای پیدا کردن پناهگاه دائمی تلاش می کند که بر روی محل منبع آب قرار دارد. در حال حاضر، آژانس فضایی اروپا و شرکای Roscosmos برای راه اندازی یک مدار.

قسمت چهارم مستند مریخ :چهار سال پس از استعمار مریخ، یک طوفان پس از آن تهدید می شود. در واقع، قطب جنوب به عنوان یک موازی برای حل و فصل منازعه از راه دور انسان عمل می کند.

قسمت پنجم مستند مریخ : فشار روانی باعث تلف شدن این خدمه در محیط زیست می شود. یک گیاه شناس که خود را با واقعیت از دست می دهد، یک هواپیمای خود و چندین نفر دیگر را می کشد. در واقع دانشمندان اثرات انزوای شدید را بررسی می کنند.

قسمت ششم مستند مریخ : یک فاجعه ویرانگر در مستعمره، همه را به این مأموریت سوق می دهد. بر روی زمین یک بیانیه آینده (احتمالا در مورد ماموریت پایان دادن)، نتایج به جای آن با اعلام کشف زندگی در مریخ. در حال حاضر، SpaceX تلاش دیگری را برای راه اندازی پیشگام انجام می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

۸۳۹۳ ۰۶۹ ۰۹۳۵   یاسمی

9,000 تومان + خرید پستی

مستند مریخ
نظرات کاربران