همه گروه ها علم و دانش طبیعت وحیات مهندسی ومعماری تاریخی و نظامی مشاهیر و هنری نجوم و کیهان زیست و پزشکی
همه گروه ها

مستند حیات وحش تایلند

مستند حیات وحش تایلند
مشخصات فیلم

نام فیلم: مستند حیات وحش تایلند

ژانر: حیات وحش

سال تولید: 2016

کیفیت: HD

زبان: دوبله فارسی

زیرنویس: ندارد

مستند حیات وحش تایلند

مستند حیات وحش تایلند

 ساحل‌های زیبای تایلند تنها شگفتی‌های طبیعی این سرزمین نیستند. صخره‌های آهکی، مزرعه‌های برنج، معبدهای پنهان، شهر پرتکاپوی بانکوک و البته پیش از همه‌ی این‌ها جنگل‌های اسرارآمیز شمال این کشور، از شگفتی‌های دیگر این سرزمین هستند که در این برنامه با آن‌ آشنا خواهیم شد.

به جزیره «کو پنگان» سفر می‌کنیم تا در حالی که قرص ماه کامل است نور خیره‌کننده‌ی آن را بر صخره‌ها تماشا کنیم و در سفری به بانکوک با حیواناتی آشنا می‌شویم که خانه‌شان در این منطقه‌ی شهری است…

اما دیداری از مناطق شمالی تایلند همانند سفر به گذشته‌های دور است، در آنجا هنوز اقوام و قبیله‌های باستانی زندگی می‌کنند، در جنگل‌ها ببرها هنوز در کمین شکار هستند، نهنگ‌ها در آب‌های کم‌عمق به دنبال غذا هستند و فیل‌ها آزادانه در دشت‌ها راه می‌روند… حیات وحش تایلند منحصر‌به‌فرد است و با آنچه توریست‌ها می‌شناسند تفاوت‌های زیادی دارد.

مستند حیات وحش تایلند

فراتر از ساحل‌های زیبای تایلند، حیات وحش آنجا سرزمین پادشاهیِ مقدس حیوانات است. منطقه‌ای با زیبایی‌های مسحورکننده و الهام‌بخش در دل طبیعتی شگفت‌انگیز…

در این برنامه، از سواحل رویایی و آشنای جنوب تایلند به سمت جنگل‌های شمالی سفر می‌کنیم تا پیش از دیدار با آبشارهای زیبا، جنگل‌ها و کوه‌ها، از صخره‌های آهکی، مزرعه‌های برنج، جنگل‌ها، معابد پنهان و شهر پر تکاپوی بانکوک دیدن می‌کنیم.

در هر قسمت از این برنامه با حیات وحش سرزمین تایلند آشنا می‌شویم.

منبع : دانلود مستند

9,000 تومان + خرید پستی

مستند حیات وحش تایلند
نظرات کاربران