همه گروه ها علم و دانش طبیعت وحیات مهندسی ومعماری تاریخی و نظامی مشاهیر و هنری نجوم و کیهان زیست و پزشکی
همه گروه ها

مستند تاریخ جهان

مستند تاریخ جهان
مشخصات فیلم

نام فیلم: مستند تاریخ جهان

ژانر: تاریخی

سال تولید: 2016

کیفیت: HD

زبان: دوبله فارسی

زیرنویس: ندارد

مستند تاریخ جهان

مستند تاریخ جهان

این برنامه داستان ۷۰ هزار سال تاریخ بشر است. جنگ و خرد٬ پادشاهان و فاتحان. قهرمانان و ستمگران٬ شجاعت٬ بی‌رحمی و فاجعه.

تاریخچه آندرو مار از جهان یک سری ۲۰۱۲ بی بی سی مستند تلویزیونی ارائه شده توسط آندرو مار را پوشش می دهد ۷۰،۰۰۰ سال از تاریخ جهان از آغاز تمدن بشری، به عنوان مردم عشایر آفریقایی را در سراسر جهان گسترش یافته است و حل و فصل کردن برای تبدیل شدن به اولین کشاورزان است، تا به قرن بیستم.

 

مستند تاریخ جهان برای این سری استادانه درست شده، تفریح تلفن های موبایل مانند خود را از بسیاری از مردم و حوادث که قاب مار داستان او اشاره کرد. مراقبت از بزرگ در لباس دقیق و استفاده از زبان اصلی به تصویر کشیده آن گرفته شده است. برای این اضافه می شوند اثرات دیجیتال استادانه درست شده، به عنوان یک تفریح و سرگرمی از کاخ از Knossos یا کانال های انحرافی حفر برای کنترل سیل از رودخانه زرد.

مستند تاریخ جهان تاریخ جهان قسمت اول (مرد، من آرزو می کنم بخش دوم را انجام داده است!) یکی از کمدی های مورد علاقه من تمام وقت است. در واقع، این فیلم محبوب من Mel Brooks است.
یکی از صحنه های مورد علاقه من Mel Brooks به عنوان پادشاه فرانسه است، بازی شطرنج با مردم واقعی. او از طریق یک بلندگو فریاد می زند، پرنده کوئین پرش، پرش کوئین ریشه، پرش Queen فریحا، پرش Queen … everyone JUMP Queen (خوب شما این ایده را دریافت کنید!) سپس او را در بالای شمع مشاهده می کنید.
این باعث می شود من در هر زمان بخیه در همان اسکیت، هاروی کورمن به پادشاه گول می زند: “شما مثل پسر یخی (SIC) شبیه هستید”. Brooks می گوید “و شما مانند یک سطل از تورود (sic)” نگاه کنید. البته، بروکس نیز بازی پسر خاله (SIC) را بازی می کند، به همین دلیل یک شباهت وجود دارد.
این فیلم مجموعه ای از اسکیت ها از زمان غارنشین تا انقلاب فرانسه است. اسکیت امپراتوری روم نیز خنده دار است.
کمدی های Brooks درخشان هستند و این یکی است که من به شدت توصیه می کنم. من معتقدم که رأی دهی باید به آنچه فیلم تلاش می کند انجام دهد. این فیلم می خواهد شما را بخندد و لذت ببرد، و این دقیقا همان چیزی است که من هر بار که آن را می بینم انجام می دهم.

منبع : دانلود مستند

9,000 تومان + خرید پستی

مستند تاریخ جهان
نظرات کاربران