همه گروه ها علم و دانش طبیعت وحیات مهندسی ومعماری تاریخی و نظامی مشاهیر و هنری نجوم و کیهان زیست و پزشکی
همه گروه ها

مسابقه آهن در آتش
مشخصات فیلم

ژانر: مسابقه

زبان: دوبله فارسی

زیرنویس: ندارد

آهن در آتش

آهن در آتش  یک مسابقه ی تلویزیونی «رئالیتی» که در هر قسمت از آن چهار فلزکار و آهنگر هنرمند سازنده‌یِ سلاح در مسابقه‌ای سه مرحله‌ای برای ساخت سلاح‌های گوناگون با هم رقابت می‌کنند. در این برنامه‌ی جذاب و دیدنی شرکت‌کننده‌ها برای ساخت سلاح‌های خواسته شده باید مهارت‌های متفاوتی در آهنگری، فلزکاری و نجاری داشته باشند؛ مهارت‌هایی مانند حرارت دادن فلزات، چکش‌کاری، تکنیک‌های جوش‌کاری، برش فلز، تراشکاری، قلمزنی و … برنده‌ی نهایی توسط داوران انتخاب و صاحب جایزه‌ی ده هزار دلاری و عنوان قهرمانی می‌شود.

آهن در آتش

جعلی در آتش یک سری رقابت اصلی است که توسط کارشناسان سلاح و ویل ویلیس، جانباز ارتش و نیروی هوایی ایالات متحده میزبان است، که شامل تیغه های پلاستیکی در سطح جهانی است که برای ایجاد سلاح های برجسته سابقه تاریخی، رقابت می کنند. در هر قسمت، چهار نفر از بهترین متفکران کشور با یکدیگر متحد می شوند تا مهارت و اعتبار خود را بر روی خط قرار دهند و سعی در از بین بردن و کسب جایزه 10،000 دلاری داشته باشند.
آنها از عرق، آتش، نیروی اراده و جعلی که به خوبی تجهیز شده اند، استفاده می کنند تا مواد خام را به ابزارهای معتبر و کاملا کاربردی جنگ تبدیل کنند.
این سلاح ها بایستی با آزمایش های قدرت و تیزهوش، و نیز ارزیابی انتقادی داوران متخصص ما، دیوید بیکر، داگ مرسیاادا و استادان بلدوزیتس، جی. نیلسون و جیسون نایت باشد. فصل چهارم شامل تمام چالش های جدید و قسمت های خاص رویدادی است که نوار رقابت را با هم می سازد تا به ارتفاعات جدید غیر قابل تصور.


آهن در آتش  ما برای رقابت بین المللی بی سابقه ای جهانی می رویم و طرفداران تیغه های مورد علاقه دوباره برای پیروزی و رستگاری دوباره ظاهر می شوند و برای اولین بار اساتید و کارفرمایان در رقابت های ما رقابت خواهند کرد.
علاوه بر این، محصول جدیدی از رقبا به وجود می آید تا ببینند آیا آنها چیزی برای برطرف کردن بقیه دارند یا خیر، و عنوان قهرمان جعلی در آتش را به دست آورند.

منبع: دانلود مستند

9,000 تومان + خرید پستی

آهن در آتش
نظرات کاربران