همه گروه ها علم و دانش طبیعت وحیات مهندسی ومعماری تاریخی و نظامی مشاهیر و هنری نجوم و کیهان زیست و پزشکی
همه گروه ها

سری جدید سریال کندی ها
مشخصات فیلم

ژانر: سریال

زبان: دوبله فارسی

زیرنویس: ندارد

سری جدید سریال کندی ها

سری جدید سریال کندی ها دوبله فارسی

خانواده کندی یک خانواده آمریکایی است که در قرن بیست و یکم در سیاست، خدمات عمومی و کسب و کار آمریکا برجسته است. حداقل یک عضو خانواده کندی، هر ساله در سالهای 1947 تا 2011، و سپس در سال 2013 به بعد، انتخابات فدرال را به عهده دارد. مدت زمانی که شامل بیش از یک چهارم جمعیت کشور می شود. فرزندان جوزف پ. کندی، ارشد و رز کندی شامل شش عضو مجلس نمایندگان ایالات متحده و / یا مجلس سنا می شوند، یکی از آنها رئیس جمهور ایالات متحده شد؛ و همچنین دو سفیر ایالات متحده، یک فرمانده ستوان، دو قانونگزار دولتی و یک شهردار.

 سریال کندی ها

اولین کنده هایی که در ایالات متحده زندگی می کردند پاتریک کاندی (1823-1858) و بریجت مورفی (1824-1888)، که از ایرلند به شرق بوستون در سال 1849 به جزیره ایرلند رفتند، پسرت پاتریک جوزف “P. J.” کندی به سیاست و کسب و کار ماساچوست رفت.

P.J. و همسرش، مری آگوستا هیکی (برادرش Charles M. Hickey، به عنوان شهردار Brockton، ماساچوست در سال 1913 خدمت کرد)، پدر و مادر چهار فرزند بودند. قدیمی ترین، جوزف پاتریک “جو” کندی س. .. [3]، ثروت در تجارت بانکی و اوراق بهادار را جمع آوری کرد، که او با سرمایه گذاری در سایر صنایع در حال رشد گسترش یافت. در دوران ریاست جمهوری فرانکلین روزولت، جوزف اولین رئیس کمیسیون اوراق بهادار و اوراق بهادار بود که به کمیته دریایی اداره می شد و مدت زمان اختلاف نظر را به عنوان سفیر در انگلستان در جنگ جهانی دوم به کار برد.

همسر جوزف سن، رز فیتزجرالد، پدرش، جان ف فیتز جرالد، سناتور ایالتی (1892-94)، عضو مجلس نمایندگان ایالات متحده (1901-1995، 1919) و شهردار بوستون (1906) -08، 1910-14). جوزف و رز 9 فرزند داشتند: جوزف جونیور، جان، رزماری، کتلین، یونیس، پاتریشیا، رابرت، ژان و تد. جان جان به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده خدمت کرد، در حالی که رابرت و تد هر دو سناتورهای برجسته ای بودند. هر کندی دارای دفاتر انتخاباتی است به عنوان یک دموکرات، در حالی که سایر اعضای خانواده برای حزب دموکرات کار می کنند و یا پست های کابینه تحت ادارات دموکراتیک را اداره می کنند. بسیاری از آنها در دانشگاه هاروارد شرکت کرده و خانواده به طور عمده به دانشکده دولت جان اف کندی کمک کرده اند.

جوزف در اصل برای پسر بزرگش، جوزف جونیور، امیدوار بود که به عنوان یک سیاستمدار تبدیل شود و در نهایت به عنوان رئیس جمهور انتخاب شود. پس از جوزف جونیور در جنگ جهانی دوم کشته شد، امید جوزف استار به پسر دومش جان. جان پس از بازگشت از خدمات نظامی در سال 1947، جان را در شصت سال در مجلس نمایندگان آمریکا خدمت کرد و سپس بعنوان سناتور کوچک از ماساچوست تا زمانی که در سال 1960 به عنوان رئیس جمهور انتخاب شد. در دوران ریاست جمهوری جان رابرت به عنوان دادستان کل. در همین حال، تد در سال 1962 به مجلس سنا انتخاب شد. خانواده در طول زمان جان به عنوان رئیس جمهور شدیدا افشا شد و اغلب بر جوانان نسبی، جذابیت، آموزش و آینده در سیاست تأکید داشت.

 

0 تومان + خرید پستی

سریال کندی ها
نظرات کاربران