همه گروه ها علم و دانش طبیعت وحیات مهندسی ومعماری تاریخی و نظامی مشاهیر و هنری نجوم و کیهان زیست و پزشکی
همه گروه ها

سریال ویکتوریا
مشخصات فیلم

ژانر: سریال

زبان: دوبله فارسی

زیرنویس: ندارد

سریال ویکتوریا

سریال ویکتوریا یک سریال تلویزیونی بریتانیایی است سریال ویکتوریا توسط دیزی گودوین ساخته شده و با جنا کلمن بازی می کند. سریال ویکتوریا در ماه سپتامبر 2015 اعلام شد زمانی که کلمن تصمیم به ترک دکتر گرفت چه کسی به عنوان نقش ملکه ویکتوریا بازی کند.
سریال ویکتوریا در تاریخ 28 اوت 2016 در ITV معرفی شد. سری اول شامل هشت قسمت بود و در تاریخ 9 اکتبر 2016 به اتمام رسید. در سپتامبر 2016 ITV ویکتوریا را برای یک سری دوم تجدید کرد و به دنبال آن یک کریسمس ویژه بود که هر دو در سال 2017 در هوا قرار داشتند.

سریال ویکتوریا

سری اول چند سال اول سلطنت ملکه ویکتوریا را که توسط جنا کلمن از الحاقی به تخت سلطنت در سن هجده سالگی نشان داده شده است، به دوست و وابستگی شدید او به لرد ملبورن، به خاطر استقامت و ازدواج زودهنگام خود با شاهزاده آلبرت (بازیگر تام هیوز) و در نهایت به تولد اولین فرزند وی، ویکتوریا.
سری دوم از مبارزات ویکتوریا در مدیریت نقش او به عنوان ملکه با وظایف خود به همسر و فرزندان خود است.

قسمت اول

سریال ویکتوریا پس از مرگ عمویش، پادشاه ویلیام، به تخت سلطنت میرود. او استقلال خود را با ایستادن به مادرش و سر جان کانروی، که هر دو او را تحت سیستم Kensington دقیق، متقاعد کرد. ویکتوریا لندن فلورا هیستینگز، رسوایی خانم فلینی هاتینگز، مادرش را با انتشار شایعه ای مبنی بر اینکه بانوی فلور باردار فرزند سر جان است، رسوایی می دهد. لیدی فلورا مجبور است معاینه پزشکی انجام دهد، که نشان می دهد او نه تنها باکره است، بلکه از یک تومور بزرگ و کشنده در شکمش رنج می برد. وقتی که از تحقیر آمیز شدن، خانم فلور در حال مرگ در دست ویکتوریا، مردم عصبانی هستند. ویکتوریا از آنچه که انجام داده است ناامید می شود و احساس می کند که سلطنت او خدشه دار شده است، اما توسط نخست وزیر، لرد ملبورن، تشویق می شود که بلند شود و با مردم مواجه شود.

سریال ویکتوریا

قسمت دوم

پرزیدنت ملبورن، نخست وزیر وایگ، اعلام کرده است که باید از استعفا بیرون رود و گفته است که او در پارلمان اختیاری ندارد. سریال ویکتوریا دوک ولینگتون را به تشکیل یک دولت جدید دعوت می کند، اما او را رد می کند و می گوید او خیلی قدیمی است که مجددا نخست وزیر شود. او پیشنهاد می کند که او به جای رهبر توری رهبر سر رابرت پیل دعوت کند، که با اکراه آن را انجام می دهد. با این حال، Peel تنها موافقت می کند که او برخی از خانم های اتاق خواب خود را رها، به عنوان چهار ازدواج با وزیر وایگ، و جایگزین آنها را با همسر Tories. ملکه حاضر نیست، زیرا او خانها را به عنوان دوست های صمیمی خود می شناسد و نه پیاده های سیاسی. این منجر به بحران اتاق نشیمن می شود. ملبورن اصرار می ورزد که نمی تواند بر قانون اساسی بریتانیا حکومت کند و تنها به نفع حاکمیت سلطنت بپردازد، اما او در نهایت به عنوان نخست وزیر وارد می شود و همچنان ادامه دارد. در همین حال، مادر ویکتوریا، سر جان و عمویش، دوک کومبرلند، قصد دارند یک مجسمه را برای محدود کردن قدرت ویکتوریا با اعتقاد بر اینکه او جنون پدربزرگش را به ارث برده است، تنظیم کند.

قسمت سوم

مادر سر جان و سریال ویکتوریا می خواهد او را ازدواج کند، اعتقاد دارد او بیش از حد مستقل است و نیاز به یک مرد برای کنترل او دارد. عموی ویکتوریا، پادشاه لئوپولد از بلژیک، به او فشار می آورد تا با برادرزاده و پسر عموی خود، پرنس آلبرت ساکس کوبورگ و گوتا، ازدواج کند. ویکتوریا علاقه ای به آلبرت ندارد. لئوپولد تلاش می کند تا لرد ملبورن را برای حمایت از این طرح در اختیار بگیرد؛ ملبورن معتقد است که اگر او با فرد غلط باشد، عجله ندارد او را به زنا بکشد. ویکتوریا ملبورن را دنبال می کند، معتقد است که او در عشق ملبورن است، که او را مجذوب می کند. خسته از سر جان، ویکتوریا او یک بارونیتی و حقوق بازنشستگی برای او را برای ترک دادگاه، ویران مادرم. بعد از ظهور نیوپورت، ویکتوریا از رهبران ترسو و مجازات اعدام خود را برای تبعید در استرالیا می برد.

سریال ویکتوریا

قسمت چهارم

آلبرت برای دیدار می رود که هر دو او و ویکتوریا در ابتدا نسبت به یکدیگر متضرر می شوند، مضطرب می شوند که با هم متحد می شوند. بعضی ها در دادگاه احساس می کنند که آلبرت، به عنوان پسر جوان و شاهزاده کوچکی از فرزندانش، زیر آن است. با گذشت زمان، جاذبه به آرامی رشد می کند. آلبرت، با این حال، با ویکتوریا در نفوذ پروردگار ملبورن در برابر او و او را از واقعیت پناه می برد، مانند فقر توده ها. آنها مبارزه می کنند و او آماده می شود که ترک کنند، اما ویکتوریا پیشنهاد می دهد و آلبرت مشتاقانه پذیرش می کند.

قسمت پنجم

هنگامی که سریال ویکتوریا وی را اعلام می کند، پارلمان توری با ایده یک همتای آلمانی، به خصوص کسی که به عنوان یک عنوان بریتانیایی و حق الناس سالیانه به او داده می شود، با خصومت واکنش نشان می دهد. علاوه بر این، دوک ولینگتون می گوید که نمی توانند مطمئن باشند که آلبرت یک کاتولیک نیست، که ویکتوریا را از ازدواج با او دور می کند بدون اینکه از تخت او سرپیچی کند. ویکتوریا آلبرت را به عنوان یک شوالیه گرانتر می توان به عنوان یک عنوان سلطنتی مانند دوک یا پادشاه نام برد. آلبرت مجرم است، احساس می کند که هیچ موضعی یا استقلال نخواهد داشت، در حالی که ویکتور نئوپورس نگران است که او برای کمک به یک معشوقه، از آن استفاده کند. آنها یکدیگر را اطاعت می کنند و ازدواج می کنند.

 

9,000 تومان + خرید پستی

سریال ویکتوریا
نظرات کاربران