همه گروه ها علم و دانش طبیعت وحیات مهندسی ومعماری تاریخی و نظامی مشاهیر و هنری نجوم و کیهان زیست و پزشکی
همه گروه ها

سریال نظم و قانون
مشخصات فیلم

ژانر: سریال

زبان: دوبله فارسی

زیرنویس: ندارد

سریال نظم و قانون

سریال نظم و قانون یک درام متحد پلیس رسیدگی و دادگاه ایجاد شده توسط دیک ولف است. سریال برای 20 فصل در NBC، از سالهای 1990 تا 2010، با 456 قسمت اجرا شد، چهار کره ای آمریکایی و یک فیلم را به وجود آورد. این با “Gunsmoke” به عنوان دومین سریال (سریال نظم و قانون) تلویزیونی آمریکایی که در حال اجرا است، پشت “The Simpsons” گره خورده است. ساختار نمایش یک ساعته یک رویکرد دو طرفه است: نیمه اول تمرکز بر کارآگاهان قاتل نیویورک در حال تحقیق در مورد جرم است که اغلب از یک سرچشمه زندگی واقعی حاصل می شود و یک مظنون را دستگیر می کند. نیمه دوم در دادگاه برگزار می شود، وکیل وکلای محلی متهم است.

مجموعه تلویزیونی سریال نظم و قانون برای بازیگران چرخش آن شناخته شده است. سری موفق به حفظ هویت متحد حتی به عنوان چهره های آشنا با سال های جدید جایگزین شده بود. Lt. Anita Van Buren (S. Epatha Merkerson، “Closer”، “Deception”) طولانی ترین اجرا در 17 فصل بود. جک مک کوی (سام واترسون، “اتاق خبر”، “گریس و فرانکی”) درست در پشت او بود. آدام اشیف (استیون هیل، “ماموریت: غیر ممکن”، “شرکت”) شخصیت اصلی برای 10 فصل اول بود، و او را شخصیت طولانی ترین اجرا از بازیگران اصلی. کارگردان Lennie Briscoe (جری Orbach، “خانه موس”، “قانون و سفارش: دادگاه توسط هیئت منصفه”) دارای یک قهرمانی 12 ساله بود و کارگردان اد گرین (جسی ل. مارتین، “سر و صدا”، “فلش”) در نمایش برای نه فصل.

مجموعه تلویزیونی یا «سریال نظم و قانون» برنامه‌ای‌ست که به مسایل خاص اجتماعی می‌پردازد و به همین دلیل بسیار مورد توجه سازمان‌ها و نهاد‌های اجتماعی قرار گرفته است.

بازیگران این مجموعه در خارج از صحنه نمایش هم فعالیت‌های زیادی برای ترویج سلامتی و ایمنی بین مردم می‌کنند و به انجام برخی فعالیت‌های اجتماعی داوطلبانه مشهور هستند.

سریال نظم و قانون

این مجموعه پر از هیجان و در عین حال احساسی، درباره زندگی و کار دپارتمان جرایم ویژه پلیس نیویورک است. این دپارتمان که گروهی از کارآگاهان نخبه در آن مشغول به کار هستند، مسوول رسیدگی به پرونده‌های جنایی‌ست که ریشه جرم در آن، مسایل جنسی هستند.

کارآگاه ویژه، اولیویا بنسون (ماریسکا هارگیتای)، یک کاراگاه با تجربه و کارکشته است. او سرگروهی است که کار خود را با همدلی و تخصص حرفه‌ای انجام می‌دهد. او خود فرزند یک تجاوز است و همیشه شاهد رنج و اندوه عمیق مادرش بوده. او همیشه تلاش می‌کند شخصا با قربانیان این پرونده‌های ویژه، ارتباط برقرار کند.

در سال ۲۰۱۱، هارگیتای (کارآگاه بنسون)، برای ششمین بار نامزد جایزه امی بهترین بازیگر شد. او در سال ۲۰۰۶ برنده این جایزه شده بود.

هم چنین در سال ۲۰۱۱، او برای ششمین بار به خاطر بازی خوب و برجسته خود در نقش کارآگاه بنسون، نامزد جایزه

اس‌ای جی شد. هارگیتای در سال ۲۰۰۹ برای دومین بار نامزد جایزه گلدن‌گلوب بهترین بازیگر زن شد. او در سال ۲۰۰۵ برنده همین جایزه شده بود.

کاپیتان دونالد کراگن، (دن فلارك) بر واحد جرایم ویژه نظارت می‌کند. او با این‌که سخت‌گیر است اما رویکردی

حمایت‌گرانه دارد و از تیم‌اش، به ویژه هنگامی که با چالش‌های بسیار پیچیده‌ای روبرو هستند، حمایت می‌کند.

کارآگاه جان مانچ (ریچارد بلزر)، که از بالتیمور منتقل شده، ویژگی‌های خاصی دارد. مانند شوخ طبعی، داشتن روحیه تئوری

توطئه یا توطئه اندیشی و مهارت در تحقیق به شکل نامحسوس. این ویژگی‌ها او را یه یک جفتِ خوب برای مانچ تبدیل کرده.

نیک آمارو و آماندا رولینز، دو کارآگاه جدید در این گروه هستند که از تجربیات کارآگاهان ارشد بهره می‌برند اما با این‌حال استعداد و مهارت خاص فردی  خوبی هم در تحقیقات دارند. آن‌ها گاهی از نظر احساسی، با پرونده‌ها بسیار درگیر می‌شوند.

از برنامه «نظم و قانون» به خاطر حضور بازیگران مهمان‌اش تقدیر شده. آن مارگرت، در سال ۲۰۰۷ برنده جایزه امی بهترین بازیگر مهمان در این مجموعه شده.

در سال ۲۰۰۹، الن بورستین، جایزه بهترین بازیگر مهمان را به خاطر بازی در این سریال به‌دست آورد و این در حالی بود که، بازیگران ستاره‌ای مهمان این برنامه بودند؛ کسانی مانند بندا بلتین و کارال بورنت که آن‌ها هم برای دریافت این جایزه نامزد شده بودند.

در سال ۲۰۰۸ سینتیا نیکسون، برنده جایزه بهترین بازیگر نقش زن، برای بازی در این سریال شد.

لسلی کارون، در سال ۲۰۰۷ برنده جایزه امی بهترین بازیگر زن مهمان، برای بازی در این مجموعه شد.

مجموعه «نظم و قانون» در سال ۲۰۰۷ در نوزدهمین دوره جوایز رسانه‌ای گلاد، برنده جایزه بهترین تک‌اپیزود شد.

هم چنین، در سال ۲۰۰۷، ریچارد بلیزر نامزد عنوان جایزه بهترین بازیگر از نگاه تماشاگران شد و در همان سال مجموعه «نظم و قانون» نامزد جایزه بهترین سریال از نگاه مردم شد.

منبع:دانلود مستند

9,000 تومان + خرید پستی

سریال نظم و قانون
نظرات کاربران