همه گروه ها علم و دانش طبیعت وحیات مهندسی ومعماری تاریخی و نظامی مشاهیر و هنری نجوم و کیهان زیست و پزشکی
همه گروه ها

سریال یگان ۶ شش
مشخصات فیلم

ژانر: سریال

زبان: دوبله فارسی

زیرنویس: ندارد

سریال یگان ۶ شش

سری جدید سریال یگان ۶  در فصل اول، شامل هشت قسمت است. سریال یگان ۶ به دنبال اعضای تیم نیروی دریایی نیروی دریایی شش، جنگجویان مدرن آمریکایی هستند، که ماموریت پنهانی خود برای از بین بردن یک رهبر طالبان در افغانستان، هنگامی که یک شهروند آمریکایی را با تروریست ها کشف می کند، بسیار ناامید کننده است. این مجموعه با الهام از مأموریت های واقعی، مجموعه ای معتبر از دنیای درون واحد عمليات ویژه نخبگان آمریكا – چه این حركات، زندگی شخصی، مبارزه و تصمیمات زندگی و مرگ آنها برای حفاظت و خدمت به كشور خود می دهد.

سریال یگان۶شش

سریال یگان ۶ یک تصویر معتبر از آنچه که آن را به عنوان عضو از SEAL تیم شش، برادر واقعی است، بهترین در آنچه که آنها انجام می دهند. این مجموعه با حضور ریچارد “ریپ” تاگارت (Walton Goggins / “معاون رئیس جمهور”؛ هشت نفر نفرت انگیز) تصمیم گیری مشکوک را در هنگام ماموریت در افغانستان آغاز می کند. دو سال بعد، Rip توسط Boko Haram دستگیر شده است و آن را به تیم پیشین SEAL خود یعنی شش برادر تحت رهبری جو گرایز (Barry Sloane / Revenge)، الکس Caulder (Kyle Schmid / Copper) و Ricky “Buddha” Ortiz (خوان پابلو ربا / “نارکوس”) – برای کنار گذاشتن اختلافات خود برای یافتن و نجات رهبر پیشین سربازان خود.

سریال یگان ۶ همچنین ستاره های ادوین هاج (“شیکاگو آتش”)، دومینیک آدامز (“خادمین خدمتکار”)، بریان دیویس (جارده)، نادین ولازوکز (پرواز)، جیلیون مور (“خاندان”)، دانینی بواز و Nondumiso Tembe (“خون واقعی”).

دو قسمت اول سریال یگان ۶ شش توسط “جایزه اسکار”، Emmy نامزد شده و “Leslie Linka Glatter” (“Homeland”، “Ray Donovan”) جایزه DGA دریافت شده است.


سریال یگان ۶ توسط نامزد اسکار آکادمی ® ویلیام بریلز (Cast Away؛ آپولو 13؛ جارده) و دیوید برویلز، یک جانباز عملیات ویژه نظامی ایجاد شده است. ویلیام بریلز، هاروی و باب وینستین، دیوید گلاسر، نیکلاس چارتری، آلفردو بارریوس جونیور (“یادداشت سوختن”)، جورج دبلیو. پرکینز (زنده از بغداد)، بروس سی. مککنا (“گروه برادران”، “اقیانوس آرام” “)، دیوید برویلز و گلترک تولید کننده اجرایی هستند. کارن کمپبل (“دکستر”) به عنوان تولید کننده نظارت عمل می کند و به عنوان نویسنده ای در این مجموعه به باروریوس، مک کینا و ویلیام و دیوید برویلز پیوست. نیروی دریایی ایالات متحده آمریکا بازنشسته SEAL Mitchell Hall (Zero Thirty Thirty؛ Survivor alone) به عنوان مشاور فنی و تولید کننده وابسته کار می کند. پتربرگ، تحلیلگر امنیت ملی CNN، به عنوان مشاور تروریستی سریال عمل می کند. جانا بنت و آرتورو اینترانیان مدیران تولید در تاریخ هستند. 

بازیگران:

     بری اسلون به عنوان جو “خرس” گریو
کایل شیمد به عنوان الکس کولدر
خوان Pablo Raba به عنوان ریچی “بودا” Ortiz
ادوین هاج به عنوان رابرت چیس
برین دیویس به عنوان لنا گریوز
نادین Velazquez به عنوان جکی Ortiz
دومینیک آدامز به عنوان مایکل نصری
والتون گوگنز به عنوان ریچارد “ریپ” تاگارت

 

منبع: دانلود مستند

9,000 تومان + خرید پستی

سریال یگان ۶ شش
نظرات کاربران