همه گروه ها علم و دانش طبیعت وحیات مهندسی ومعماری تاریخی و نظامی مشاهیر و هنری نجوم و کیهان زیست و پزشکی
همه گروه ها

سریال آکواریوس
مشخصات فیلم

ژانر: جنایی

زبان: دوبله فارسی

زیرنویس: ندارد

سریال آکواریوس

سریال آکواریوس یک مجموعه تلویزیونی درام تاریخی جنایی آمریکایی است سریال آکواریوس با بازی دیوید دوونی،  دیمون، جین آنتونی، اما دومونت، کلر هولت و … سریال آکواریوس یک سریال فوق العاده مهیج می باشد.

سال ۱۹۶۸ است، یعنی یک سال پیش از فاجعه‌ی قتل‌های زنجیره‌ای که توسط گروهی به رهبری چارلز منسون انجام شد. کارآگاه «سم هودیاک» که روی این پرونده کار می‌کند، با ادامه تحقیقات، هرچه عمیق‌تر و بیشتر متوجه شبکه‌ای مخوف از قتل و فساد می‌شود… اگرچه در آن زمان برخی از افراد متوهم آینده‌ی درخشانی برای چارلز منسون و خانواده‌اش پیش‌بینی می‌کردند اما با گذشت زمان مشخص می‌شود بسیاری از افراد به سهم خود آگاهانه یا ناآگاهانه در تراژدی چارلز منسون به سهم خود نقشی ایفا کرده‌اند.

سریال آکواریوس

«سم هودیاک»، کارآگاه اداره‌ی پلیس لس آنجلس، تماسی از یک دوست قدیمی به نام «گریس کارن» دریافت می‌کند. موضوع این است که «اِما»، دختر «گریس»، ناپدید شده اما به خاطر پست سیاسی شوهرش تحقیقات در این باره باید بی‌سروصدا انجام شود.
«برایان شِیف» افسری است که در پوشش نامحسوس تلاش می‌کند منبع قاچاق جدید هروئین به لس آنجلس را کشف کند اما در این کار با مشکلات زیادی روبرو است. هودیاک، شیف را پیدا می کند تا با او معامله‌ای انجام دهد به این شکل که هودیاک می‌خواهد به شیف در پرونده مواد مخدر کمک کند به شرطی که شیف به طور نامحسوس به هودیاک برای پیدا کردن اما کمک کند. «اما کارن»، تربیت سطح بالایی داشته و مادی‌گرا بار آمده… او در یک مهمانی با گروهی از دختران و مردان با روحیه و جذاب آشنا و شیفته‌ی آنها می شود و در ادامه تصمیم می گیرد با آنها فرار کند. او مرید شخصی به نام «چارلز منسون» شده. با کمک افسر تازه‌واردی به نام «شارمین تالی»، شیف و هودیاک متوجه می‌شوند کسی که «اما» را ربوده «چارلز منسون» بوده، اما هودیاک به زودی متوجه می‌شود پشت موضوع ناپدید شدن این دختر، چیزی بیشتر از یک آدم ربایی ساده قرار دارد و هر چه آنها به پیدا کردن «اما» نزدیکتر می‌شوند، او بیشتر و عمیق‌تر در کنترل منسون در می‌آید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر راجب خرید از محصول با ما تماس بگیرید

09350698393

یاسمی

بازیگران
دیوید دوووونی، خاکستری دیمون، جین آنتونی، اما دومونت، کلر هولت، امبری چیلرز، شانسی کلی، مادیسن بیتی، کامرون دین استوارت با مایکل مک مونوس و بران اف ایبراین

خالق / تهیه کننده اجرایی
جان مک نامارا

تهیه کننده اجرایی / ستاره
دیوید دوووونی

سازندگان اجرایی / نویسندگان
الکساندرا کانینگهام، سارام گمبل، رافائل یگلیسیاس

تهیه کننده / مدیر اجرایی
جوناس پت

سازندگان اجرایی
مارتی آدلستاین، بکی کلمنتز، ملانی گرین

تهیه کننده اجرایی
نان برنشتاین آزاد شد

تهیه کنندگان
تیموتی A. خوب، Desiree J. Cadena

همکاری سازندگان
دیوید رید، لوری لیزر

خلبان نوشته شده توسط
جان مک نامارا

مدیر (خلبان)
جوناس پت

مدیر عکاسی
اتلی سلیای

ویراستاران
تیموتی A. خوب، جنیفر ون Goethem، غول فاکس

ریخته گری مدیران
لورا شیف، کری آدینو، کنگراد شای کلارک

طراح تولید
کارلوس باربوسا

سرپرست موسیقی
ان کلاین

آهنگساز موسیقی
W.G. Snuffy Walden

اختراع
لس آنجلس

سری تولید شده توسط
فردا استودیو

منبع: دانلود مستند

 

 

12,000 تومان + خرید پستی

سریال آکواریوس
نظرات کاربران